Przygotowaliśmy dla Was wybór modeli, które kosztują od 100 zł do 200 zł i można je kupić w każdym sklepie internetowym. Postanowiliśmy nie brać pod uwagę głośników bluetooth z wyższej półki – nasz wybór padnie wyłącznie na ofertę modeli kosztujących poniżej 250 zł, ale uwaga – nie oznacza to, że są one gorsze. W naszym wyborze dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonania i wysokiego stopnia trwałości.

Jaki wybrać głośnik Bluetooth do 200zł?

Znasz to uczucie, kiedy trafiasz na okazję, ale potem okazuje się, że twój cenny gadżet, czy to laptop, smartfon, czy aparat cyfrowy, jest wykonany z tańszych materiałów i raczej nie przetrwa tak długo, jak byś chciał? Właśnie dlatego nasze produkty mają cechy, które mogą nie być oczywiste na pierwszy rzut oka. Wykonane są z aluminium, twardej gumy i poliwęglanu, czyli wysokiej jakości materiałów znanych na całym świecie ze swojej trwałości i odporności na uszkodzenia. Jednak nawet jeśli w naszych katalogach nie robimy zbyt wiele zamieszania z konstrukcją radia czy technologią redukcji szumów, to są to tylko niektóre z tych drobnych akcentów, które czynią różnicę między gadżetem.

Główny problem polega na tym, że wybierając tańsze urządzenie, idziemy na kompromis w kwestii jego jakości – mniej pikseli, słabszy procesor, mniejsza pojemność dysku, mało poręczne funkcje. Dlatego wiele osób odrzuca pierwszą opcję i oszczędza więcej pieniędzy, by kupić urządzenie o lepszej specyfikacji niż to, na które ich stać. Ale jest też inne rozwiązanie – kupno używanego telefonu lub kupno odnowionego laptopa.

Zmniejszając budżet nie możemy oczekiwać zbyt wysokiej jakości zdjęć, ultra szerokokątnego obiektywu i rozdzielczości wideo 4K, ale z tanim smartfonem możemy przynajmniej normalnie dzwonić, rozmawiać i robić zdjęcia – jeśli uda nam się przetrwać tak długo.

Dla producentów głośników Bluetooth te dwie technologie bezprzewodowe są wybawieniem. Pozwalają one producentom na konstruowanie potężniejszych i bardziej wyrafinowanych głośników bezprzewodowych bez przypadkowego tworzenia barier dla swoich własnych produktów. Rezultatem dla konsumentów jest wolność bezprzewodowego przesyłania muzyki za pomocą połączenia Bluetooth lub Wi-Fi, w zależności od tego, które z nich jest dostępne.

Urządzenie może być zasilane z gniazdka sieciowego lub bateriami (zawiera 2 baterie AA). W zestawie z ładowarką znajdują się: – zasilacz AC – kabel USB do użycia razem z zasilaniem urządzenia AC.