Alkohole rzemieślnicze, bogata oferta

Na naszej stornie internetowej znajdziesz szeroki wybór alkoholi rzemieślniczych w różnych smakach i aromatach. Produkujemy m.in.: destylaty, okowity, wina owocowe (wytrawne/półwytrawne/słodkie). Staramy się stale poszerzać naszą ofertę, w ten sposób, aby sprostać gustom nawet najbardziej wytrawnych smakoszy. Wśród naszych nowych produktów znalazły się takie alkohole jak: Heritage Magnolia Gin, z dodatkiem słodkich kwiatów, likier ziołowy LUNULA z dodatkiem kwiatu pomarańczy czy rzemieślnicza wódka żytnia OVII. Jesteśmy również importerem ekskluzywnych win europejskich, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane, a niepowtarzalny smak oraz aromat alkoholi możemy zawdzięczać własnoręcznej produkcji przy użyciu produktów lokalnego pochodzenia. Zapraszamy również do zakupu świeżo palonej kawy z najlepszych ziaren oraz zestawów prezentowych, które własnoręcznie pakujemy.

Okowity OVII

Produkowane przez nas Okowity to produkty wytworzone z pojedynczego surowca – owocu, zboża lub soku. Produkcja alkoholu przebiega w sposób naturalny, bez dodatków wszelkich polepszaczy smaku czy barwników. Okowity OVII nie zawierają cukru, a cała ich słodycz oraz aromat pochodzi z użytego do ich produkcji owocu. Dbamy o to, aby całość procesu produkcji odbywała się w naszych zakładach, od fermentacji owoców, po rozlew alkoholu do odpowiednich butelek. Zależy nam na tym, aby produkowane Okowity posiadały odpowiednio skondensowany i nasycony, świeży smak, dlatego do wyprodukowania pojedynczej pół litrowej butelki zużywamy kilkanaście kilogramów owoców, w niektórych przypadkach ta liczba dochodzi do ponad 20 kilogramów.  Zachęcamy do spróbowania różnorodnych aromatów. Obecnie na składzie posiadamy m.in.: wyjątkową Miodówkę, do produkcji której wykorzystujemy miody od zaprzyjaźnionej firmy Miody Suszka z Mosiny, okowity gruszkowe, jabłkowe, winogronowe oraz śliwkowe, w których lubują się koneserzy z całego świata, oraz okowitę OVII z kukurydzy, o wyjątkowym zapachu i lekko słodkawym smaku. Nasza Okowita OVII Aronia oraz cOVIIdówka zostały uhonorowane nagrodą Double Gold Medal, pokonując tym samym konkurencję podczas najważniejszego konkursu odbywającego się na terenie Polski. Zostaliśmy również wyróżnieni dwoma złotymi medalami za takie produkty jak Okowita OVII Kukurydza i Owocowa Wódka OVII z Jabłek.

Pełnia smaku i aromatu

Nasze destylaty, okowity i wina pochodzą z własnej produkcji oraz od zaprzyjaźnionych osób, dla których produkcja alkoholu jest pracą i pasją. Zależy nam na wysokiej jakości produktów, które zadowolą wysublimowane podniebienia. Nasze produkty takie jak Gin Herbarius czy Cydr Ignaców, zostały wytworzone na specjalne zamówienie i na zawsze weszły do oferty naszego sklepu. Gustujemy w mocnych alkoholach, które jednocześnie charakteryzuje głębia smaku i aromatów. Jeżeli jesteś osobą, której zależy na wyjątkowych, wysokoprocentowych produktach, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.