Dzięki unikalnemu kształtowi i wzornictwu, nasza ortopedyczna poduszka podtrzymująca gwarantuje lepszą jakość snu. Koronkowa poszewka na poduszkę konturową zapewnia miękkość i luksus, a prostokątny zagłówek zapewnia doskonałe wsparcie dla głowy, szyi i ramion.

Oprzyj głowę wygodnie dzięki poduszce ortopedycznej Big & Soft firmy Weber. Duży rozmiar sprawia, że ​​jest idealny do wszystkich Twoich potrzeb związanych ze snem; bez względu na to, czy oglądasz telewizję, drzemiesz na kanapie, czy też spędzasz spokojny sen w domu lub w podróży. Ta wysokiej jakości poduszka jest wykonana z miękkiej bawełny o dużej gęstości, dzięki czemu jest trwała i wygodna. To jedna poduszka, która nie straci swojego kształtu.

Unikalna konstrukcja tej formy poduszki zapewnia najlepsze wsparcie kręgosłupa i szyi, pomagając złagodzić stres i napięcie mięśni, a także poprawić naturalne krążenie krwi. Zdejmowany bawełniany pokrowiec jest zapinany na suwak, co ułatwia zdejmowanie i wygodną pielęgnację. Hipoalergiczne poliestrowe wypełnienie z włókien poliestrowych zapewnia doskonałą kontrolę temperatury osobom śpiącym o różnych nawykach snu.

Poduszki ortopedyczne mają różne kształty – sprawdź poduszkę ortopedyczną Valde: www.valde.pl

Ideą poduszki w kształcie litery U jest stworzenie podparcia, którego potrzebuje Twoja głowa i szyja. Wygięcie poduszki naśladuje naturalny kształt Twojej szyi w kształcie litery S, dzięki czemu spanie przez całą noc jest zdrowe i wygodne. Ta poduszka obsługuje każdą pozycję do spania – od śpiącej na boku po śpiącą na plecach i wszystko pomiędzy, zapewniając doskonałe wsparcie, komfort i ulgę w bólu szyi.

Poduszka Comfort Fit skutecznie celuje w punkty nacisku między łopatkami i wzdłuż kręgosłupa, pomagając poprawić postawę i zmniejszyć ból.
Ta poduszka łączy w sobie wygodę i wsparcie, zapewniając spokojny sen. Unikalna konstrukcja zapewnia ergonomiczną pozycję głowy i szyi, zapewniając wsparcie przez całą noc! Dołączony regulowany pasek pozwala ułożyć poduszkę na szyi dla dodatkowego komfortu lub po prostu użyć jej do oparcia głowy na krawędzi. Mikrokulki w środku poruszają się razem, aby zachować swój kształt, zapewniając, że poduszka pozostaje wygodna od stóp do głów, gdy wykonujesz rutynę snu. Wykonana z hipoalergicznych, przyjaznych dla środowiska materiałów poduszka jest również wrażliwa na temperaturę i dopasowuje się do konturów.

Ortopedyczne Poduszki podróżne

Ta poduszka jest idealna w podróży, ponieważ jest miękka i oddychająca. Bok z zamkiem błyskawicznym można łatwo regulować, gdy jest używany. Sekcja środkowa ma pulchny rdzeń z pianki, zapewniający pełne wsparcie od szyi do bioder. Można go prać w pralce, więc zawsze staje się czystszy i bardziej miękki dla Twojej wygody.